Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#31 2012-03-04 17:57:28

Soren

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Koncerty

Zeuko napisał:

Buuu... ja chcę jechać na D ale nie wiem czy koncert będzie połączony z konwentem ;\

Soren jeśli ci się uda wywalczyć LM.C albo HITT'a weźmiesz mnie ze sobą ??!! proooooosie :3
Bo chciałabym jechać ale nie mam z kim :'(

*.* oczywiście że tak, sama nie mam z kim jechać ^^

Offline

 

#32 2012-03-04 22:24:31

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Koncerty

Taaak!!! Praygarnij biedne Zeuko które nie będzie przeszkadzać, będzie grzeczne i wcale nie urżnie się w trupa tak żeby je potem trzeba było  z podłogi zbierać ;D

Offline

 

#33 2012-03-09 18:25:09

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

Zeuko... takie złe pytanie mam do Ciebie... miałabyś warunki przenocować 2 osoby po koncercie D? XD
Jeżeli będziesz jechać oczywiście... 8D


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#34 2012-03-13 17:04:20

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Koncerty

Cóż... po wstępnej rozmowie z mamą jest tak:
-"musimy zweryfikować plany"- bo rodzice mają w ten akurat weekend jechać do Opola ale nie jest to jeszcze w 100% potwierdzone.
-jeśli brat zostaje w domu to myślę, że będzie możliwość noclegu.
Jednak rodzice muszą to przegadać więc 100% odpowiedzi ci jeszcze dać nie mogę...ale postaram się żeby się zgodzili ^^

Chyba jeszcze się wstrzymam z odpowiedzią, bo w tym samym czasie jest magnificon a miałam z nim związane pewne plany...
Do kiedy mam dać konkretną odpowiedź?

Ostatnio edytowany przez Zeuko (2012-03-15 10:14:47)

Offline

 

#35 2012-03-15 17:03:55

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

W sumie, jak to będzie problem to nie musisz, poza tym jeszcze chcesz jechać na Magnifocon. My mamy pociąg powrotny z Kraków Główny po 5 rano, więc długo u Ciebie siedzieć raczej nie będziemy. Zresztą, jakbyś nie dała rady, to poczekamy te 4/5h na dworcu, czego się nie robi dla koncertu XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#36 2012-04-24 23:22:43

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Koncerty

To teraz może trochę wrażeń z koncertu D :
Było zarąbiście (może oprócz tego, że miałam spuchniętą połowę twarzy). Jak z Orseną, Caro i Shadow przyjechałyśmy pod Rotundę to większość czasu (czyt, póki nas nie wyprosili) spędziłyśmy pod toaletą słuchając próby i głupkowatego wydzierania się do mikrofonu :) Na samym koncercie nie było jakoś strasznie dużo osób bo chyba nawet połowa małej sali nie była zapełniona. Jednak hałas i piski były jakby była tam ponad setka ludzi (przynajmniej ja tak to odczułam). Jako że był to mój pierwszy tego typu koncert nie mogę go porównać do żadnego innego :/ Chociaż wcześniej nie znałam tego zespołu bardzo mi się spodobał i nie żałuję tych 90zł. Zdecydowanie najbardziej polubiłam Tsunehito i jego zarąbisty uśmiech :D Jedyna rzecz która mi się nie spodobała to to że nie rozdawali autografów :(

Offline

 

#37 2012-04-25 17:19:59

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Koncerty

To mi przypomniało nieprzyjemne strony koncertów, na których byłam, zwłaszcza tych większych (czyt. Miyavi, Deg). Nie cierpię tych tłumów, ludzie w grupach zachowują się w większości jak zwierzęta, rozumiem, że to okazja, żeby się wyszaleć, ale bez przesady, nie trzeba robić z siebie dzikusów >.< Ale ogólnie mimo tłumu mam nadzieję, że bawiłaś się dobrze? ^^
Poznawanie zespołów na koncercie jest fajne, ja tak miałam z mniej znanym, grającym elektro zespołem - Gothiką. Z pozoru niezbyt zachęcający (dwóch gości w lateksie na scenie, klawisze i mikrofon) podczas koncertu okazał się naprawdę świetnym zespołem, nawet, jeśli taka muzyka nie jest czymś, czego słucham na co dzień, wtedy bawiłam się naprawdę świetnie. Byłam już na dwóch ich koncertach w Warszawie, mam nadzieję, że w tym roku również przyjadą :D


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#38 2012-04-26 23:04:09

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Koncerty

Świetnie się bawiłam!!!
A jeśli chcecie dokładniejsze relacje to tu jest linkhttp://www.lastfm.pl/user/Orsena/journa … tsuccess=1
gdzie znajduje się wypowiedź Orseny...

Offline

 

#39 2012-04-27 15:51:02

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

Ta relacja jest bardzo prymitywna, nie przestraszcie się XD
Jednak napisałam tam prawie wszystko co pamiętam (kilku szczegółów co do organizacji ST nie wypadało napisać, ale po prostu porażka i straszna wiocha...) i strasznie przyjemnie się to pisało.

A tak btw. AN CAFE W POLSCE XD
umarłam XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#40 2012-04-28 17:34:25

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Koncerty

A to czytałam już swoją drogą, bo chociaż na koncercie nie byłam i D nie słucham, to lubię wiedzieć, jak co wyglądało >D Rozbudziłaś moją ciekawość, co się stało ze street teamem? XD

Lol znów jrock w Polsce i znów zespół, którego nie słucham, bitch please. xD Dajcie mi też się pocieszyć~! XD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#41 2012-04-29 21:40:03

 victim

Hardcore fan

3362765
Call me!
Skąd: Bukowno
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 251
WWW

Re: Koncerty

Orsena, to Twoja relacja? O cholera... jak ja strasznie na nią hejtowałam XDD.
I btw, jedzie ktoś na an cafe? słyszałam, że w Polsce mają dużo fanów. Czy tam raczej fangirli *whtvr*, ale ja się nie wybieram. Nienawidzę Miku. Ugh.

Offline

 

#42 2012-05-03 18:09:14

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

victim napisał:

Orsena, to Twoja relacja? O cholera... jak ja strasznie na nią hejtowałam XDD.

A co jest z nią nie tak, jeżeli można zapytać?
Ale szczerze.

Dream, wszystko co przygotowało ST od D było wykonane jakby na odwal i dzień przed koncertem, straszną wiochę odwalili, nie zdziwiłabym się, gdyby za rok D już nie przyjechali bo to była porażka a nie podziękowanie, że nasz kraj wgl wcisnęli w i tak napiętą już trasę. W sumie nie dziwię się bo obie dziewczyny w tym nieszczęsnym ST są siebie warte i jedyne czego pragną to wejść na backstage.

Na An Cafe jadę, ale pod klub by po prostu spotkać się ze znajomymi, którzy wchodzą potem do środka, a ja z resztą koczowniczego klubu któremu żal pieniędzy idę na kawę XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#43 2012-05-03 18:25:20

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Koncerty

Czytaliście relacje z koncerttu na Jame? Co o niej myślicie? Ile w tym wszystkim było prawdy? Co omineli?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#44 2012-05-06 00:29:55

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

Ja bardzo lubię relacje z Jame, przypominają mi wiele rzeczy o których zapomniałam i dobrze się je czyta, nie pomijają wiele i są rzetelne. Jak się nie było na koncercie, a chce się czegoś dowiedzieć to są pomocne. Na Jame pracują ludzie znający się na tym co robią.


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#45 2012-05-19 00:25:24

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Koncerty

Koncert -Anonymous Confederate Ensemble- (lub A / A (エース) / Ace)
w Warszawskiej Progresji - 11 lipiec.


Dla nie znających zespołu, PV z najnowszego singla i jednocześnie, jak do tej pory, mojej ulubionej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=A-0Ny4ZNv-4

Doczekałam się, jestem prawie spełniona, mama prawie się zgodziła, zobaczę Toshiego, tylko teraz brak pieniędzy i noclegu...
Dream? Jak duże masz mieszkanie? XD

Ostatnio edytowany przez Orsena (2012-05-19 00:31:26)


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldrapacze chmur Pobierowo kwatery prace ziemne Złotów