Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2012-01-15 20:38:13

Vespergold

Newfag

729550
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Czeeeeść! >w<

Tak więc, z tej strony Vespergold (generalnie akceptuję każdą formę zdrobnienia mojego nicka, soł bez krępacji xD), tak naprawdę Paulina, tak naprawdę 16-letnia i tak naprawdę z Wrocławia.
W j-rock wsiąkłam zzzzzzzzzzzzzzzzz dwa lata temu, a Girugamesh był moją najpierwszą miłością, która podtrzymała mnie w dalszym grzebaniu w tymże gatunku, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Poza Giru namiętnie słucham też Alice Nine, D'espairsRay, D, Miyaviego, ONE OK ROCK, RADWIMPS, Versailles, Plastic Tree, mniej namiętnie Dir en Grey, BORN, Screw, Kiyoharu, Kuroyume, Vidoll, Oz... i tak dalej.
Ponadto... K-POP, tak, k-pop. W dużych ilościach. CNBLUE, SHINee, U-KISS, Infinite, B2ST, MBLAQ, 2NE1, T-ARA, Super Junior, AA, etc, etc. :D Ale spokojnie, nie mam w zwyczaju "męczyć" tym ludzi nie w temacie... cóż, zazwyczaj tak jest ^w^""
No i w zatrważającym tempie pochłaniam wszelakie dramy, a w trochę mniej zatrważającym filmy i animce. Praktycznie wszystkie gatunki. Czasem jak wyjątkowo się nudzę to rysuję, ale to bardzo czasem, bo rysowanie mimo wszystko jest męczące <leń mode always on> ;3
W przyszłości mam zamiar zostać neuronaukowcem albo patologiem sądowym. Albo jednym i drugim, jak będzie mi sie chciało robić dwie specjalizacje xD No i przeprowadzić się do Korei w przyszłości też mam zamiar, więc jak ktoś chciałby sobie zrobić wycieczkę, to będzie mógł się u mnie przekimać ^^
To by było tyle o mnie iiiiiiiiiiiiiii... no, cześć jeszcze raz >D

Offline

 

#2 2012-01-15 21:03:31

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Czeeeeść! >w<

Witaj.
W takim razie, ja wybieram zdrobnienie Goldi.
Miło mi poznać moją imienniczkę którą uwielbiam za D'espairsRay, ONE OK ROCK, Versailles, Kiyoharu!
Byłaś może na koncercie Versailles lub D'espairsRay?

Patolog sądowy, powiem Ci że już masz moją sympatię bo sama interesuję się tym, ale jestem zbyt leniwa żeby studiować i prawo i medycynę xD
Dlatego skończę jako dziennikarz albo na japonistyce.

Jeżeli rysujesz, będzie mi bardzo miło zobaczyć Twoje rysunki, jeżeli zechcesz je pokazać :3

Z nie-japońskich zespołów czego słuchasz?


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#3 2012-01-15 22:25:17

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Czeeeeść! >w<

Dzień dobry wieczór, wita Cię na forum Chii. ~
Jak to się stało, że poznałaś Giru, bo jakoś zainteresował mnie fakt, że nie zaczynałaś Gazette? xD
Hmm..... super plany na przyszłość. Ja chcę otworzyć swoje meido cafe xD I przepraszam, nie napiszę nic więcej, bo nie mam weny ~

Offline

 

#4 2012-01-15 22:35:14

 victim

Hardcore fan

3362765
Call me!
Skąd: Bukowno
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 251
WWW

Re: Czeeeeść! >w<

już cię lubię, bo słuchasz kpopu. osoby słuchające kpopu są fajne :D.
btw, lubisz yaoi?
oglądasz anime, czytasz mangi?
jak wpadłaś na giru? :D

ofc, witamy na forum <3

Offline

 

#5 2012-01-16 11:05:51

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Czeeeeść! >w<

Przyłączam się do pytania victim.
Verailles, Miyavi, Alice Nine i Despy, już cię lubię dziewczyno ;)
Victim, ja nie słucham kpopu, sugerujesz że nie jestem fajna? xD
O właśnie! Lubisz Gazety? Jeśli nie top będziesz tą pierwszą :)


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#6 2012-01-16 13:44:17

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Czeeeeść! >w<

Kaki napisał:

O właśnie! Lubisz Gazety? Jeśli nie top będziesz tą pierwszą :)

... czyżby? xDD

Hej Ves XD My się znamy z jslasha. I tumblra. I fejsa... xD Jam Puć. Tak, to ten, witaj, fajnie Cię tu widzieć, nie spodziewałam się co prawda, ale nie mam nic przeciwko, bo wiem że Ty sobie lubisz dużo popisać. xD I mam nadzieję, że tu też będziesz. No. To baw się dobrze :>


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#7 2012-01-16 16:45:09

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Czeeeeść! >w<

Kaki napisał:

O właśnie! Lubisz Gazety? Jeśli nie top będziesz tą pierwszą :)

Wydaje mi się, że Dream i Ja jesteśmy tą pierwszą i drugą.. za nami Chi xD
Znowu offtopuje.. >.<


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#8 2012-01-16 19:59:38

Vespergold

Newfag

729550
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Ojeeej, to zacznę odpowiadać od początku ^^

Akurat ani na D'espairsRay, ani na Versailles nie byłam - generalnie jeżeli chodzi o koncerty to mam delikatnie pod górę, bo moja mama jest z założenia na nie. Według niej ludzie chodzą na koncerty żeby mnie okraść, zgwałcić, wywieść do lasu i tam zakopać. Więc jeżeli chodzi na koncerty to do tej pory zdołałam wywalczyć tylko D i Dir en Grey ^^"

Ja nie wyobrażam sobie siebie nie na medycynie, za bardzo lubię babrać się w ludziach :D

Jeżeli chcesz zobaczyć to tutaj mam wszystkie swoje rysunki ; > Ale ostatnio mało rysuję, żeby nie powiedzieć, że w ogóle, bo... to zbyt męczące ^w^""" I musiałabym zrobić porządek na biurku, co w sumie jest największą przeszkodą >D

Z nieazjatyckich mało słucham ogólnie, ale jak już to Opeth, Dream Theater, Within Temptation, Nightwish (ale tylko z Tarją!), Panic at the Disco!, Franz Ferdinand, Jasona Mraza, The Kooks, Arctic Monkey, Marilyna Mansona iiii takich tam pokrewnych :D

Pamiętam, że to było tak, że na shoutboxie forum z fanfikami o Harrym Potterze został poruszony temat j-rocka, w sensie koleżanka chciała się dowiedzieć od czego zacząć słuchać, co warto i ja się doczepiłam. A jako że byłam całkowicie nieobeznana w temacie  to wybierałam zespoły do przesłuchania po nazwie xDDD Generalnie jedną z moich zasad życiowych jest wybieranie po nazwie, jeżeli nie wiem o co chodzi, trololololo xD' I Giru wygrało z Gazetkami i paroma innymi zespołami >DDD

Kekekeke xD Oczywiście, że lubię yaoi! I anime oglądam, mangi też czytam, ale stosunkowo mało, bo nie czytanie przez internet mnie irytuje, w empiku dziwnie się czuję stojąc pół godziny nad półką i czytając, a kasy nie mam tyle, żeby kupować wszystkie mangi, jakie był chciała >D A na Giru jak wpadłam już napisałam wcześniej, teraz dodam, że pierwszą moją ich piosenką było "Break Down" *lovelove*

Nie słucham Gazet. Bo słuchanie jednej czy dwóch piosenek raczej się nie liczy, nie? xD

Lubię dużo pisać, lubię >D ale leniwa też jestem, więc... to taki głupi konflikt wewnętrzny ^^"

Ostatnio edytowany przez Vespergold (2012-01-16 20:04:29)

Offline

 

#9 2012-01-16 20:09:44

 gyo

Hardcore fan

7780782
Call me!
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2011-10-21
Posty: 380
WWW

Re: Czeeeeść! >w<

WUT? Ja lubię Gazety i się tego nie wstydzę, bo to był pierwszy zespół z poznanych mi jrock'owych!
Ale za to nie lubię kpop'u, ehehehe~~
Offtop!


Również Cię witam na forum. Cieszę się, że lubisz yaoi *-* 
I w ogóle widzę, że słuchasz ciekawych zespołów. Masz dobry gust muzyczny.  Kogo najbardziej lubisz z Giru? :3 Nieeeeee pytam, czy lubisz Kyo, bo znam odpowiedź, na moje nieszczęście T.T poza tym nie zauważyłam, czy ktoś pytał. Jak tak, to trudno: pisujesz yaoice? :3


世界が崩れている..

Offline

 

#10 2012-01-16 20:17:42

Vespergold

Newfag

729550
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Hmmm... w sumie nigdy nie zastanawiałam się, którego z nich lubię najbardziej, bo w sumie moja wiedza o nich wszystkich jest dość ograniczona. Ale jakbym miała wybrać, toooooooooooooooooooo wybrałabym Ryo, bo lubi Stitcha >D

Nie pisuję, bo nie mam talentu, ale czytam :D

Offline

 

#11 2012-01-16 20:49:13

Kodou

Hardcore fan

280728
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 121
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Opeth, DT, The Kooks, Frany Ferdinant, Arktyczni <3

Witaj na pokładzie XD ! Pamiętaj , że jako patolog musisz mieć silną psychikę. Nie martw się, że się rodzice nie zgadzają na koncerty, też tak miałam cały czas, a tu pyk magiczne 18 lat i mogę nawet znikać na 2 dni z domu i nic XD przejdzie im, zobaczysz

BTW też lubię Gazety xP !

Offline

 

#12 2012-01-16 21:37:11

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Czeeeeść! >w<

Dostałaś mojego watcha Goldi!
Podoba mi się jak wykonujesz cienie i kolory kredkami i świetnie Ci wychodzi chibi OwO

Rozumiem, że widzisz siebie na chirurgii?

Within Temptation, Nightwish, Marilyn Manson, zaczynam Cię coraz bardziej lubić moja droga.

Mogę spytać o ulubieńca z Versailles?


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#13 2012-01-18 19:21:06

 milenkie

Newfag

4338417
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

k-pop i dramy *u* like it

Offline

 

#14 2012-01-18 21:55:37

hikarudesu

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Bardzo mi się spodobała twoja wypowiedź na temat fanficków potterowskich! Dalej się w tym babrasz? :3

Offline

 

#15 2012-01-21 16:26:39

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Czeeeeść! >w<

Orsena Ciebie, Dream i Chii nie liczyłam :P
Potterowskie ficki <3
Lubisz yuri?

BTW. CZEŚĆ!

Ostatnio edytowany przez Kaki (2012-01-21 16:27:38)


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWarta samochód zastępczy tanie przyczepy samochodowe Calominal