Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2012-01-17 22:21:52

 Kasumi_Hotaru

Newfag

5131358
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 8
Punktów :   

Ohayou minna! :D

A więc cześć wszystkim!
Szczerze mówiąc (pisząc) jest to pierwsze forum, na którym chcę udzielać się w większym stopniu niż jedynie jako 'gość' xD Miejmy nadzieję, że chęci zamienią się w rzeczywistość. To co mnie tutaj przyciągnęło to oczywiście Girugamesh, a druga rzecz to prace nad albumem dla chłopaków i próby ściągnięcia ich do Polski *.*
A teraz trochę o sobie. Na imię mi Magdalena. Jeśli miałabym krótko siebie określić to powiedziałabym, że jestem wiecznie uśmiechniętą, optymistyczną, 16-letnią dziewczyną uzależnioną od Japonii^^ Mieszkam sobie na pomorzu, 3 kilometry od naszego polskiego Bałtyku w małym miasteczku zwanym Darłowo:) Trudno u mnie znaleźć takich zapaleńców Japonii (a tym bardziej Giru ;_; ) jak ja. Oprócz Girugamesh słucham MUCC, The Gazette, Maximum the Hormone, 12012, Radwimps oraz innych randomowych piosenek zasłyszanych w anime itp. W J-music właściwie dopiero się zagłębiam, prawdziwa przygoda zaczęła się niecały rok temu od poznania ukochanego Giru*.* To co interesuje mnie poza Japonią to języki obce (tak, tak japoński xD) oraz historia. Hmm.. cóż bym mogła jeszcze o sobie napisać.. Jednym z moich ulubionych zajęć jest czytanie xD Tutaj wyrazy uznania dla Haruki'ego Murakami'ego*.* Czasem również sama coś pisuję. A tak na zakończenie powiem, że dzień bez Giru to dzień stracony - addict! xD
Na tym kończę moje rozpisywanie się. Mam nadzieję, że będę potrafiła wbić się w to forum :)


Cross the Border!

Offline

 

#2 2012-01-17 22:35:44

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Ohayou minna! :D

Witaj moja imienniczko! Byłam kiedyś w Darłowie na wycieczce klasowej i mam miłe wspomnienia z tamtego okresu xD
Ja również mam nadzieję, że się tu wbijesz, a nawet, że wpadniesz jak śliwka w kompot i już nie będzie odwrotu! Nowi addikci Giru są tu zawsze mile widziani, zwłaszcza, jeśli dużo mówią i nie boją się chatboxa :D Przybijam piątkę za Murakamiego, za MUCC (bo chociaż nie słucham, to uwielbiam Tatsuro, w sumie sama nie wiem za co, może dlatego, że to jeden wielki jrockowy troll XD) i za bycie optymistką :D
No i w ogóle jako admin czuję się zaszczycona, że to właśnie nasze forum skłoniło Cię do dłuższego udzielania :3
Rozpisywania się nie kończ, bo czeka na Ciebie całe forum XD Baw się dobrze :3


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#3 2012-01-17 22:51:26

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Ohayou minna! :D

Huhuhu, powiem Ci szczerze, że nie wiem co napisać, dlatego się grzecznie przywitam. ~
Skoro pisujesz, to mam nadzieję, że będziesz mogła się podzielić z nami swoją twórczością <3
I pytań jako tako nie mam. Pisz w chatboxie bo on łączy ludzi ~  No i dołączam się do Dream: miłej zabawy.

Offline

 

#4 2012-01-18 10:15:03

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Ohayou minna! :D

Witam Cię serdecznie.
Cieszę się, że zagląda tu coraz więcej osób.
Uczysz się japońskiego sama, czy chodzisz na lekcje?
Jakich zespołów słuchasz z tych nie-azjatyckich?
I oczywiście standardowe pytanie: Lubisz yaoi? błagam powiedz, że nie..


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#5 2012-01-18 12:38:24

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Ohayou minna! :D

Ach, ja zapomniałam dodać pytania, powiedz mi jeszcze, kogo najbardziej lubisz w zespole :3

hahaha, Orsen szuka sobie przyjaciół bo już nie może z nami wytrzymać >3


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#6 2012-01-18 15:40:06

 Kasumi_Hotaru

Newfag

5131358
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ohayou minna! :D

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :D Postaram się być aktywna, odważna co do postów i chatboxa xD oraz wydzielić sobie czas na to forum (u mnie z czasem zawsze problemy, ale podobno dla chcącego nic trudnego więc.. ^^)
A jeśli chodzi o pytania to:
- japońskiego uczę się sama z pomocą kursów :3
- z zespołami nie-azjatyckimi u mnie gorzej, zwykle są to pojedyncze piosenki, ale z zespołów mogę chyba wymienić Sabaton, Linkin Park, Good Charlotte, trochę Within Tempation i Story of the year, a ostatnio Bullet for my Valentine
- tutaj Orsena mogę Cię ucieszyć: nie przepadam za yaoi:) Osobiście nie mam nic do tego, tolerancyjna jestem, ale jakoś mi nie podchodzi.. no cóż xD
- jeśli chodzi o Giru to wszyscy są cudowni, zabawni, crazy i w ogóle xD ale musząc wybrać to chyba Satoshiego lubię najbardziej.. właściwie to mogłabym wymieniać za co lubię każdego po kolei, ale wtedy nie potrafiłabym się zdecydować, więc sobie (i przy okazji Wam) oszczędzę moich rozpisywań ;)
Przy okazji - cieszę się, że Darłowo jest trochę znane*.* no i że masz miłe wspomnienia Dream :D ale nie przypuszczałam, że moje miasteczko może być miejscem, gdzie wyjeżdża się na szkolne wycieczki xD hmm.. czyżby sprawdzała się zasada "Cudze chwalicie, swego nie znacie"..? Ja natomiast z chęcią pozwiedzałabym Warszawę dokładniej :3


Cross the Border!

Offline

 

#7 2012-01-18 16:34:20

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Ohayou minna! :D

TAK! TAK! TAK! Wreszcie doczekałam się bratniej duszy między tymi zboczeńcami! Dzięki Ci xD Mówiłam Ci Dream, że kiedyś ktoś taki się znajdzie, teraz karma będzie szła w Twoją stronę xD  tak,mam was dość, ale was kocham nadworne zboczuszki <3

Linkin Park i Within Tempation i masz moją sympatię. Jeszcze Cię przekonam do Guns n' Roses i będziesz moim sojusznikiem tutaj XD
Z nie-azjatyckich słyszałaś może o Versailles i Malice Mizer? Jak nie, to z przyjemnością Ci ich przedstawię.

Z jakich kursów korzystasz do nauki Japońskiego?


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#8 2012-01-18 17:05:42

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Ohayou minna! :D

Wiesz, w sumie to w Darłowie to głównie przebywałam w pensjonacie i robiłam z koleżankami sekretne wycieczki do Lidla, ale i tak zawsze małe miasteczko to co innego, niż wielkie miasto, w którym oddycha się spalinami i smrodem żuli w autobusach xD Jeśli Giru kiedyś odwiedzą Warszawę, przyjeżdżaj i Ci się co nieco pokaże (co z tego, że żyję tu od niemal 18-tu lat i nadal potrafię się zgubić w biały dzień, ale ćśś xD).
Sabaton, Linkin Park i GC, kolejny raz przybijam Ci piątkę :D
Ach, i nie martw się, nie Ty jedna masz problem z wybraniem ulubieńca, my tu wszyscy lubimy wszystkich. No, z małymi wyjątkami faworyzacji *zerka na Shuu w avku i sygnaturce*. Naprawdę małymi xD A to wypisywanie możesz uskutecznić, bardzo będzie fajnie się dowiedzieć i nawet są na takie wywody oddzielne wątki dla każdego z chłopaków. Więc wiesz, jakbyś poczuła przypływ miłości to zawsze jest gdzie dać temu upust xP Się nie krępuj xD

Orsen, chyba Ci się pomyliły azjatyckie z nie-azjatyckimi xP


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#9 2012-01-18 19:06:36

 victim

Hardcore fan

3362765
Call me!
Skąd: Bukowno
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 251
WWW

Re: Ohayou minna! :D

Jesteś chyba pierwszą osobą *nie licząc mnie, yhyhy*, która nie ma nic do gazetto i ich słucha.
Jak wpadłaś na Girugamesh? Jakoś dziwnie wypytuję o to ludzi i w ogóle... Ale odpowiesz, prawda? :3.
I jeśli piszesz coś, to dodaj czasem jakiś fick. Jeśli nie lubisz yaoi... może być zwiazane z giru, ale jednak zwykłe, heterowskie. xD

Witaj ~~! :3

Offline

 

#10 2012-01-21 16:23:01

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Ohayou minna! :D

Ekhm, ktoś zapomiała o mnie?* patrzy znacząco na victim*
A yuri jak?? Linkin Park <3


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#11 2012-01-28 16:14:15

 Kasumi_Hotaru

Newfag

5131358
Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ohayou minna! :D

Możesz mnie przekonywać do różnorakich zespołów, Orsena, nie mam nic przeciwko :) O Versailles i Malice Mizer słyszałam, ale piosenek raczej nie znam. Lub nie jestem tego świadoma, czasem też tak bywa xD

Jeśli chodzi o japoński to korzystam z kursów internetowych (japonka.pl; benkyo.pl) oraz książek. Z tego posiadam fiszki japońskie, kurs "Mów, pisz i czytaj", rozmówki, tzw. "na co dzień" oraz słownik japońsko-polski. I to chyba wszystko:)

A jeśli Giru odwiedzą Warszawę (co jest bardziej prawdopodobne niż jakieś inne miasto) to przyjechać muszę! Już rodziców nagabuję, że jak będzie koncert w Polsce to muszę tam być nie ważne co xD

Teraz do Victim:)  Na Giru wpadłam przypadkowo szukając na youtube filmiku jak należy coś zrobić, już nie pamiętam co. No i w tle tego filmiku leciało "Break Down" : D (wtedy również poznałam The Gazette z ich piosenką "Shadow"^^). Szczerze mówiąc z początku nie mogłam się przekonać do tej piosenki. Ogólnie bardzo mi się podobała, taka melodyjna, ale krzyk Satosza na początku mnie odrzucał. Chyba z 3 tygodnie słuchałam jej, próbując się przekonać, a przy okazji szukałam innych piosenek Giru (po tym było "Zero", "Owari to mirai" i "Kowarete iku sekai"*.*). W końcu stwierdziłam, że trudno, nagrywam na mp3 i ten krzyk mnie nie obchodzi xD No a teraz to już żaden krzyk Satoshiego mnie nie rusza, nawet ten w "Volcano". Aż sama się sobie zdziwiłam, że mogę tak polubić piosenki, gdzie wokalista od czasu do czasu drze się xD I oto jest moja historia poznania cudownego zespołu jakim jest Girugamesh \o/ The end xD

A jeśli chodzi o ficki.. może i coś skrobnę :3 Tylko mam rozumieć, że z podtekstami, tak? xD Tak dla pewności pytam, żeby nie było^^

Do yuri mam taki sam stosunek jak do yaoi - nie przepradam, ale nie mam też nic przeciwko :)

A przy okazji skoro juz udało mi sie zalogować.. Przepraszam za moją długą nieobecność, ale nie mam pojęcia czemu biora mnie za spamera :( Wysyłałam już prośby, by mnie wykreślono z listy i w końcu nie wiem co :/ Dzisiaj jakimś cudem udało mi się normalnie wejść. Mam nadzieję, że tak juz zostanie.


Cross the Border!

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWarta samochód zastępczy tanie przyczepy samochodowe Calominal