Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2012-07-31 22:02:02

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Hi

Cześć Wam :D Jestem Maru, Marugamesh albo Giru Mama!
Mam nadzieję, że będzie mi się z Wami dobrze dyskutowało o GRGM i innych pierdołkach. So, powinnam powiedzieć coś o sobie na początku a nie wyjeżdżać ze współpracą... :p
Więc tak. Czasami strzelam dużo emotikonek ale postaram się hamować. Mam 18, no dobra w tym roku 19 lat, giru kręci mnie od dość dawna, jest moim numerem 1 od zawsze i póki co się to nie zmienia. Jak każdy dzieciak w moim wieku mam jakieś tam swoje zainteresowania ale to chyba nie jest szczególnie ważne... hm, tu mój last.fm jakby ktoś chciał zobaczyć w jakiej muzyce gustuję: http://www.lastfm.pl/user/ChaChaM
... Dobra przyznaję, że wyszłam z wprawy w pisaniu postów powitalnych więc jeśli macie pytania to śmiało :p


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#2 2012-07-31 22:15:49

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Hi

Dzień doobry! A raczej dobry wieczór, ale mniejsza xD Cieszę się, że nie rzucasz słów na wiatr i jak obiecałaś, jesteś :D

Maru napisał:

Czasami strzelam dużo emotikonek ale postaram się hamować.

No need to, w moim słowniku emotki zagnieździły się na tyle, że czasem jak widzę posty zupełnie ich pozbawione mam wrażenie, że ktoś jest jakiś zły albo coś... Trochę niedobrze, ale co tam, ja lubię xD
Pytania, hm, znasz i lubisz Giru od dość dawna, czyli od kiedy? Kogo najbardziej tam lubisz? Patrzę - 18 lat, już myślałam, że równieśniczka, a tu starsza. Ale tam, tylko rok ;) Kiedy masz urodziny?
Na razie więcej Cię nie męczę, poza tym być może dziewczyny będą chciały popytać, a ja zabiorę wszystkie pytania D:
*idzie obczajać lasta*
Baw się tu dobrze!


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#3 2012-07-31 22:23:25

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hi

Ja też jak nie widzę emotek to mam wrażenie, ze ktoś jest zły jak ze mną pisze i wtedy ja też się denerwuję! XD

Od kiedy znam giru... Poznałam ich za czasów PV do "Owari to Mirai", ale szczerze nie spodobali się wtedy i dopiero zabrałam się za nich przed wydaniem "girugamesh", jeśli chodzi o to kogo najbardziej lubię to uwielbiam ich wszystkich, każdy ma coś w sobie, że nie mogę się im oprzeć!
Z listopada jestem, 12 listopad :p


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#4 2012-07-31 22:35:02

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Hi

To straszne w sumie, era dzieci neo xDD
O żesz ty... niezły staż, z moimi dwoma latami z kawałkiem nie dorastam Ci do pięt D: W takim razie, znając ich od tamtego czasu i śledząc karierę, co sądzisz o ich zmianie stylu? Btw. wydaje mi się, że jakbym zobaczyła - zobaczyła, nie usłyszała xP - ich za czasów Owari to mirai to chyba też bym się nie zainteresowała. Ale w czasie kiedy to wyszło ja żyłam w głębokiej nieświadomości że istnieje coś takiego jak jrock, tym bardziej Girugamesh, więc nie mam co gdybać ;D

Kocham Twoją sygnaturę.
Nie mogę się powstrzymać, co sądzisz o yaoicach i parach w Giru (np. Shuu/Satoshi XD tak, wiem że wszyscy już tu mają przeze mnie po uszy ^^") ?


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#5 2012-07-31 23:13:58

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hi

Czuje się teraz jak stara giruwyjadaczka XD Arrrr kocham pytanie o zmianę stylu! <3 Ale mówię poważnie! Często mi je ludzie zadają... A muszę dodać, że jeśli chodzi o Giru to ja mogę naprawdę, naprawdę dużo gadać/pisać/czytać, jak będę zanudzać albo się powtarzać to mówcie!
Więc tak, moje odczucie co do tego jak bardzo zmienili swoją muzykę jest... dziwne. Zaczniemy od początku. Poznałam ich za czasów mocnych więc i stopniowo przyzwyczajałam się do tego ich łagodnienia. Fakt jest taki, że nie było to do końca łatwe. girgamesh -> MUSIC, po pierwszym przesłuchaniu, stwierdziłam, że fajne ale to nie jest to co było i dalej wałkowałam stare utwory, po pewnym czasie stwierdziłam, że to jest naprawdę świetne i mi sie podoba, totalnie mnie omotała muzyka z MUSIC. Wtedy były single, nowe albumy i tu już zaczęły się schody bo chyba jako jedna z licznego grona stałam w obronie ich twórczości... wyznaję małą zasdę "wszystko co od giru zawsze mi się będzie podobało" i zawsze tak jest! Powiem Wam dlaczego. Otóż pewnego razu natknęłam się na wywiad, gdzie Shuu opowiedział o zmianie stylu swojego zespołu, prawda jest taka, że to właśnie wina Shuu! Nasz kochany lider powiedział, że dawne giru było przepełnione złością, agresją, zła energia wylewała sie z głośników a on doznał w życiu jakiegoś zdarzenia, które odmieniło jego poglądy i postanowił przekazywać ludziom dobrą energię i tak to się własnie zaczęło. Więc skoro Giru kochają to co robią i robią to prawdziwie to ja to kupuję, ja to biorę, ja tego chcę!

Ja Twoją tez kocham :p
Ach yaoi.. Nie przepadam przyznam szczerze ale jeśli ktoś lubi to nie mam nic przeciwko :p Parowanie chłopców z mojego ulubionego zespołu nie leży w mojej naturze ale przyznaje, że śmieszą mnie wygłupy Shuu i Satoshiego!

Ostatnio edytowany przez Maru (2012-07-31 23:16:15)


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#6 2012-08-01 13:23:23

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Hi

O mój Boże, jak zobaczyłam Waszą rozmowę, to aż mi się nie chciało tego czytać, ale no... przeczytałam i aż mi się głupio wtrącać. ._.  Mniejsza.

Boże, nawet nie wiesz jak ucieszył mnie widok zaspamowanego dzisiaj forum! Od razu mi się humor poprawił. Chociaż z tym też mogło mieć wspólnego kawa, ale cicho, to będzie Twoja zasługa. xD
Cóż, podoba mi się Twoje wypowiedzi o zmianie stylu, w sumie nigdy nie patrzyłam na to z takiej perspektywy.
*Czuje się dziwnie, bo nie ma lasta.*
Dream,  ja wcale nie mam dość tego paringu, przez Ciebie się do niego coraz bardziej przekonuję, chociaż po ostatnim gej spamie z Panic at the dico mam chyba dość yaoi na jakiś czas. xD

Cóż, nie będę zadawać pytań, bo nawet nie wiem jakie. Po prostu witam, o. ~

Offline

 

#7 2012-08-01 16:27:42

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hi

Śmiało można się wtrącać XD

Kawka też mi poprawia humor! Jestem uzależniona od kawy xD


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#8 2012-08-01 17:09:11

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Hi

Witaj.
Również mam nadzieję, że rozmowy z Tobą będą ciekawe.
Ode mnie kilka pytań; Co sądzisz o yaoi? Inne ulubione zespoły? Po laście wszystkiego nie mogłam poznać... no i by the way, myślałam, że porównanie wypadnie nam lepiej XD

Baw się z nami dobrze.


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#9 2012-08-01 17:14:51

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Hi

Chii, Pyśku, to jest forum, tu się nikt nie wtrąca, tylko każdy mówi to, co chce i gdzie chce :D I och jej jaka się czuję dumna, za każdym razem jak słyszę że kogoś przekonuję do S/S to mi rośnie część serduszka odpowiedzialna za generowanie miłości do tego pairingu 8D Chyba się cieszę, że nie wiem nic o tym gejowskim spamie :>

Ej właśnie, co to za wydarzenie, o którym mówił Shuu? Ja czytałam jego teorię że Girugamesh jest jak dziecko (bo zaczynali od zera) i że tak jak dziecko rośnie i się rozwija i zmienia. Chyba, że coś przegapiłam. Chociaż oni za każdym razem inaczej mówią. Ale w sumie ile można odpowiadać na takie same pytania, ja już bym zaczęła głupoty wymyślać, żeby mi dali spokój xP Ale cieszę się, że Maru nie ma dosyć pytania o to samo, myślę, że Giru byliby dumni wiedząc, że mają taką fankę :>

Narobiłyście mi ochotę na kawę xP


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#10 2012-08-01 19:38:22

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hi

Orsena napisał:

Co sądzisz o yaoi?

Nie przeszkadza mi o ile nie muszę oglądać artów hard yaoi, fanficów nie czytam, czasami jestem w stanie powiedzieć coś z serii "OMG ALE BY DO SIEBIE PASOWALI" itp i wtedy wszyscy moi znajomi "Boże.... Maru? Czy to ty??" XD

Inne ulubione zespoły?

Z japońskich to bardzo lubię Sadie, Nightmare, Deathgaze, D'espairsRay, 12012
Z niejapońskich to Rammstein, SOAD, Slipknot, HIM, Lordi :D

Ej właśnie, co to za wydarzenie, o którym mówił Shuu?

Ja niestety nie wiem o czym on mówił. Tylko, że COŚ zmieniło jego tok myślenia o świecie, o życiu itp  O tym, że giru jest jak dziecko też czytałam to prawda ale wiesz forma rozwijania się chyba aż tak by nie ewoluowała, że z metalu zrobili się dicho-pop xD Na pewno zmienili się jeśli chodzi o walory muzyczne, tj, podszkolili się itp, zdobyli wieeeelkie rzesze fanów i myślę, że o tym mówił Shuu kiedy porównywał ich do dziecka


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#11 2012-08-01 21:56:44

Garigim

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Hi

Szczerą odpowiedź proszę- Z kim z Giru przespałabyś się?
A teraz na poważnie- Ulubiony smak Lay's 'ów?

Offline

 

#12 2012-08-01 22:15:42

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hi

Bez zastanowienia.. Z Ryo :D
Lays'y paprykowe <3


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWarta samochód zastępczy tanie przyczepy samochodowe Calominal