Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


  • Index
  •  » Random
  •  » Język Japoński - pytania dotyczące nauki

#1 2012-08-28 17:19:16

 SuguroNippon

Gugla

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 369
Punktów :   

Język Japoński - pytania dotyczące nauki

Otóż od tego roku postanowiłam zacząć uczyć  się Japońskiego  i Podstawowe pytanie
Czy ktoś się z forum się owego języka uczy ?
Jeśli tak zapraszam do przeczytania dalszych pytań
1 Jakie materiały , podręczniki ( nie wspominając o słownikach ) poleca , lub które pomogły mu w osiągnięciu dotychczasowej wiedzy ?
2 Czy kurs Japońskiego  z Benkyo.pl wspomógł uczenie  i czy w ogóle zawiera informacje bez błędów , gdyż miałam przygodę z podręcznikiem od polskiego i nie dokładnym poinformowaniem o reformach w naszym języku?
5 Co pomaga wam w ogarnięciu Tego :D Jaka była wasza metoda uczenia i przeżycia z językiem ojczystym Giruszy ?

Btw Od wczoraj ogarniam podstawy

Ostatnio edytowany przez SuguroNippon (2012-08-28 18:13:41)


A way to relieve stress: Hit a bunny
…What?

Offline

 

#2 2012-08-29 22:21:29

 nikara

Proboszcz

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 494
Punktów :   

Re: Język Japoński - pytania dotyczące nauki

Ja się uczę, dość powoli bo nie mam czasu, ale do przodu

Książkę którą polecam, bo jest mega napisana, jeśli chodzi o naukę mówienia to "Mówimy po japonsku"  by Naoya Fujita

jeśli chodzi o naukę pisma, to z wydawnictwa Waneko - kana i kanji na wesoło, naprawde polecam, z tego uczylam sie pare lat temu i są efekty

;)))

Co do pierwszych wrażen... jesli chodzi o pismo to mialam radochę, rozpisując wszystkie zwierzęta po japonsku hiraganą xD  a potem to juz bylo coraz lepiej, jak umialam cos rozczytac, pomimo ze nie znalam znaczenia słów

z mówieniem- zaczęłam wyłapywać struktury gramatyczne w piosenkach giruszy, najbardziej się puszyłam jak wyłapałam dość sporo w aimai na mikaku (notabene : dwuznaczny smak, o ile dobrze pamiętam znaczy ten tytuł :>  )


Wspieram Cię, kobieto, bo języki to fajna rzecz, zwłaszcza giruszów ojczysty xD

Ostatnio edytowany przez nikara (2012-08-29 22:24:24)


http://funkyimg.com/u2/1957/264/544770satoderpsygnatura.png  http://funkyimg.com/u2/1982/984/114624satotard.gif

SHUU = Człowiek Pyra!! Ryj jak kartofel, nogi jak frytki !!!♥
(by Maru)

Offline

 
  • Index
  •  » Random
  •  » Język Japoński - pytania dotyczące nauki
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldrapacze chmur Pobierowo kwatery prace ziemne Złotów