Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2013-03-02 17:56:09

 Tashmine

Wtajemniczony

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 10
Punktów :   

Hej! :D

Hej wszystkim!
Mam na imię Joanna i jestem z Małopolski - konkretnie z okolic Nowego Sącza.
19 lat sobie liczę, japońskiej muzyki zaczęłam słuchać.. 5 lat temu.
Zaczęło się od Laruku, a później już szybko poleciała cała reszta (nawet nie chce mi się wymieniać tych wszystkich zespołów ^^).  Jednakże moim numerem jeden niezmiennie pozostaje Dir en grey, prócz tego ukochałam sobie także MUCC, Girugamesh właśnie, lynch., 9GOATS BLACK OUT..
I tak zamiast uczyć się do matury, siedzę przed komputerem :D no cóż, faza nie wybiera..
Ludzie mówią, że mam coś z mózgiem i jestem zboczona. Podpisuję się pod tym rękami i nogami xd

Mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie a ja sama nie ucieknę po napisaniu pięciu postów, jak mi się to często zdarza ;)
Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało :D

Offline

 

#2 2013-03-02 21:29:05

 Maru

Giru Mama

8042457
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 835
Punktów :   

Re: Hej! :D

Cześć! Miło mi poznać, zapraszam do pisania i nie uciekaj od nas za szybko xD


http://funkyimg.com/u2/1952/040/105320BAND_913.gif

GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#3 2013-03-03 13:12:26

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Hej! :D

Dzieeeeeeeeeń dobryyyyyyyyy!
Musisz mi wybaczyć ten wybuch entuzjazmu, ale po prostu tu tak dawno nie było nikogo nowego, że aż zapomniałam, jak to jest xD Oczywiście, miło mi cię tu przywitać. Podzielam twój zapał do nauki przed maturą ;) Jeśli masz coś z mózgiem i jesteś zboczona, to znalazłaś właśnie miejsce dla siebie XD Śmiało się wyżywaj, gdziekolwiek ci się podoba. I ja również mam nadzieję, że od nas nie uciekniesz.
Ps. może masz znajomych, których możesz tu zaprosić? Przydałoby się nam pewne ożywienie... xD
A może jeszcze o coś zapytam. Którego z chłopaków najbardziej lubisz? Masz jakieś pairingi w Giru (jeśli w ogóle coś takiego lubisz xD)? Co prawda jest na to temat, ale zapytam tutaj - jakieś zespoły poza jrockiem? ^^


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#4 2013-03-03 17:09:00

 Tashmine

Wtajemniczony

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Hej! :D

Nie mam czego wybaczać, miło, że budzę wśród was taki entuzjazm xD
Tak się zastanawiam czasem, czy są wśród fandomu ludzie grzeczni i poukładani xD wydaje mi się, że nie xd
Ze znajomymi ciężko, nie mam wśród nich nikogo, z kim mogłabym się pojarać Giru. Stąd też się tu wzięłam ^^
Lubię wszystkich razem i każdego z osobna tak samo! <3 Naprawdę trudno mi zrobić jakiś ranking, bo wszyscy są świetni i kochani i wszystkich bym wyściskała i poszła z nimi na piwo.. albo osiem :D Nawet jeśli chodzi o wygląd nie potrafię się zdecydować. Każdy z nich jest uroczy na swój sposób.
Coś takiego lubię, nawet kilka lat temu pisałam ficki (głównie KaoDaiowe), jednak wena mi uciekła i nie chce wrócić.. tęsknię za nią.
Co do pairingów w Giru.. nie mam takowych. Nie umiem ich jakoś skojarzyć, choć jakbym się natknęła na coś pobudzającego moją wyobraźnię, to pewnie bym już nie miała problemów z kojarzeniem ^^
Zespoły poza jrockiem.. naprawdę różnej muzyki słucham (choć wystrzegam się dziwactw typu hip hop, techno, dupstep itd. itp.). Głównie to Rolling Stonesi, Beatlesi Nirvana, Doorsi, Pink Floyd, Jefferson Airplane, Grzesiu Turnau, Violetta Villas, Carrantuohill, Faun, Stare Dobre Małżeństwo... Lubię też czasem muzyki klasycznej posłuchać ;)

Offline

 

#5 2013-03-03 17:27:41

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Hej! :D

Tashmine napisał:

choć jakbym się natknęła na coś pobudzającego moją wyobraźnię, to pewnie bym już nie miała problemów z kojarzeniem ^^

Tylko czekaj. Chwila przebywania w moim towarzystwie zmienia światopogląd >DDDDD Zresztą sama zobaczysz, jak się porozglądasz po forum.


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#6 2013-03-03 21:27:23

 SuguroNippon

Gugla

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 369
Punktów :   

Re: Hej! :D

Dobry na wieczór.
Miłego pisania i polandogamesh'owania :D


A way to relieve stress: Hit a bunny
…What?

Offline

 

#7 2013-03-08 18:05:42

 Tova

Satoshi's wife

Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 285
Punktów :   
WWW

Re: Hej! :D

Ohayou gozaimashita Tashmine san!
Hajimemashite (^_^)


http://25.media.tumblr.com/c9daf2544ab0321db3331a95d9d0c5f0/tumblr_mkizruQmsK1qjvulro1_500.gif
ALARM, RADIO ALARM TRĄBI, KAŻĄ SMAROWAĆ SIĘ MAŚCIĄ NA ZOMBIE!

Offline

 

#8 2013-03-20 09:01:44

 nikara

Proboszcz

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 494
Punktów :   

Re: Hej! :D

Witajże!
Bądź błogosławiona między girufanami! :D Cieszę się, że do nas dołączyłaś. No i tym większą radość sprawiło mi słowo "MUCC" w Twoim poście. Dream, kochanie, przebacz, ja wiem, że jestem tu proboszczem, ale na MUCC forum jestem też biskupem... Tashmine - czy nie zechciałabyś dołączyć i do MUCC forum??? ;) Banner lata poniżej na stronce ;)

A wracając do giru, co by nie robić zamętu - mam nadzieję, że w czasie postu będziesz POŚCIĆ aka spamować, rozkręcać wątki, pisać pisać i jeszcze raz pisać, niczym dobry parafianin ;) Najlepszej zabawy Ci życzę ;)

I nie przeraź się mną za bardzo. wbrew pozorom, moje wariactwo nie gryzie :D


http://funkyimg.com/u2/1957/264/544770satoderpsygnatura.png  http://funkyimg.com/u2/1982/984/114624satotard.gif

SHUU = Człowiek Pyra!! Ryj jak kartofel, nogi jak frytki !!!♥
(by Maru)

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plakwarium dla początkujących busy Passau system zarządzania dokumentami