Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2011-12-04 01:37:44

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

mam rozkminę... >.<

UWAGA: FILM JEST JEDNYM WIELKIM MATERIAŁEM TRAKTUJĄCYM O HOMOSEKSUALNEJ RELACJI MIĘDZY SHUU I SATOSHIM, OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! (XD)

Ekhm. Obejrzyjcie to: www.youtube.com/watch?v=XOyh81_dFpY i powiedzcie jak myślicie, fejk czy nie fejk. Bo ja mam mieszane uczucia. A jak mnie już coś zaintryguje to drążę xD No bo niby nie widzą kamer (kocham rolę Nii w tym filmie ♥), ale jak można ich tam nie zauważyć? Nawet chłopaki z Giru nie są na tyle nieogarnięci, żeby zerkając  p r o s t o  w  k a m e r ę  nie zauważyć jej. No kurde.

ಠ_ಠ


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#2 2011-12-04 17:16:23

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: mam rozkminę... >.<

Powiem Ci szczerze, że mi się wydaje, że to jednak fejk (wybacz, niszczę Ci marzenia XD), ale no właśnie masz rację z tym, że nie są tak nie ogarnięci, żeby nie widzieć tych kamer, a po drugie to... Satoshi by się chyba nie dopierał do Shuu przy Nii, nie? x.x

Offline

 

#3 2011-12-04 17:26:19

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: mam rozkminę... >.<

No ja właśnie też myślę, że to fejk. Od początku nie do końca lubiłam ten filmik, właśnie dlatego, że jest taki sztuczny. Tzn, akurat tego że przy Nii to wcale nie podważam, bo nie wygląda, jakby mu specjalnie zależało, poza tym, chyba by wiedział, jeśli coś by między nimi było, tak czy siak, wychodzi na to, że miałby wyjebane xD Poza tym tak, nawet jeśli nie widzą tych kamer (są ślepi, okej, sama posiadam wadę większą niż mój wzrost, powiedzmy że ich rozumiem), Nii pokazuje im jedną, a skąd Satosz wie, że obserwuje ich też druga? Albo fakt, że Satosz obraca Shuu dotąd, aż będzie zupełnie jasne i widoczne, że maca go po tyłku... Uwaga bo Shuu nie wie, po co Sato odwraca go twarzą do ściany. A po wszystkim nasz (mój) kochany basista szczerzy się jak przedszkolak dumny z tego, że zagrał rolę drzewa w pierwszym przedstawieniu.

NIE LUBIĘ FANSERWISU. D:


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#4 2011-12-04 17:48:19

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: mam rozkminę... >.<

Oglądałam to już kiedyś. Moja reakcje to było dokładnie: "lol co to ma być" i przeszłam do następnego filmiku xD
Ale przedstawię Ci moje wnioski bo mnie zainteresowałaś: Na moje oko [po obejrzeniu tego filmiku przed chwilą około 30 razy] przeanalizowałam każdą sekundę [i nawet ściągnęłam ten głupi filmik żeby zwolnić go i obejrzeć jeszcze raz] oraz doszłam do wniosku, że nie mogło to być naprawdę bo nikt nie jest aż tak głupi. Basista na samym początku rzuca wzrokiem na OBIE kamery a Satosz czeka. Gdy bóg seksu rozejrzał się wokalista poruszył prawą ręką [0:07] jakby wpasował ten ruch w jakieś słowa, po tym Shuu sam się ustawia [0:09] i pozwala sobą manipulować Satoshi'emu, który poruszył się pierwszy raz jakby specjalnie na to wcześniej czekał potem praktycznie jednocześnie patrzą w stronę kamery z tępymi wyrazami twarzy. Następnie [piękny] uśmiech Shuu kończy akcje i sobie po prostu wychodzą. Wspomnę jeszcze o niewzruszonym Nii który z pokerową twarzą obserwuje całe zajście po czym spokojnie wskazuje im drugą kamerę. Tak więc podsumowując moje wnioski, to jest LIPA.
FINITO.


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#5 2011-12-04 17:56:05

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: mam rozkminę... >.<

Orsen, Ty też mnie zabijasz XD

Offline

 

#6 2011-12-04 18:05:57

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: mam rozkminę... >.<

Jestem pod wrażeniem Orsenowskiej rozkminy xDDD
I czuję się przekonana takim obrazowym wytłumaczeniem. Ale nie myślcie, że to mnie zatrzyma xD Ja nie przestanę lubić Shuu/Satoshi, choćbyś w ten sposób interpretowała każde kolejne zdjęcie tych dwojga ♥
A tak z innej beczki, wreszcie widzę posty o zadowalającej mnie długości. Chyba wprowadzę punkty reputacji i będę punktować takie piękne posty :D


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#7 2011-12-04 18:35:26

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: mam rozkminę... >.<

Tak mnie to zaintrygowało, że musiałam dokładnie to przeanalizować xD
Ale nigdy mnie nie zmusisz do lubienia paringów! Nie jestem do tego zdolna [poza jednym wyjątkiem no..] xD
Komentowanie zdjęć nie jest takie łatwe i wciągające jak analizowanie filmików bo nie wie się nic o sytuacji w której powstały i okoliczności. Zawsze chciałam pracować w wydziale sądowym tak swoją drogą..
A możesz ich lubić, mnie to nie przeszkadza, tylko ja zawsze będę uważać Cię za świruske <3 xD
Ooooo to ja będę teraz pisać w postach takie głupoty jakich świat nie widział, żeby były długie i sprawiały, że będziesz szczęśliwa! XD
A o co chodzi z punktami reputacji? XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#8 2011-12-04 19:18:34

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: mam rozkminę... >.<

Punkty reputacji to kolejna rzecz, która się wyświetla tam przy użytkowniku, gdzie masz licznik postów, skąd jesteś itd. A polegają na tym, że jak komuś się spodoba, co napisałaś, to daje Ci plusik i masz punkt reputacji xD To nie ma większego sensu xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#9 2011-12-04 19:55:03

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: mam rozkminę... >.<

Ooo.. coś bez sensu podoba mi się XD
Ale to takie trochę dziwne xD A są ujemne punkty? XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#10 2011-12-04 21:32:15

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: mam rozkminę... >.<

Są dodatnie, są i ujemne xD No to włączę, żeby zademonstrować. I koniec offtopu xDDD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#11 2012-01-17 18:48:47

Kodou

Hardcore fan

280728
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 121
Punktów :   

Re: mam rozkminę... >.<

Widziłam to też parę razy i stwierdzam, że po prostu robili to dla funu ^^' jasne, że wszystko było zaplanowane, ot taki spontan. Może po prostu chcieli zaskoczyć kamerzyste? xD I się śmiali na końcu, bo sobie wyobrażali jego minę. Swoją drogą to musiało być w hotelu w którym byli, bo inaczej by tego filmiku nie dostali i nie umieścili na DVD ^.^ tak więc sytuacja z góry przesądzona, o! Aczkolwiek i tak to lubię, sasasa :3 słodkie jest! :3

dream- mam nadzieję, że oszczędzisz mi minusowych pkt za spam XDD'

Ostatnio edytowany przez Kodou (2012-01-17 18:50:37)

Offline

 

#12 2012-01-17 18:58:15

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: mam rozkminę... >.<

Haha xD Ostatecznie jak widać punktów nie włączyłam, więc nikt nie dostaje ani plusów, ani minusów. Chociaż chętnie bym Ci jeden dała za przebudzenie xD

Ten filmik z każdym dniem traci dla mnie na wartości xDD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#13 2012-01-17 19:19:21

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: mam rozkminę... >.<

Dream napisał:

Ten filmik z każdym dniem traci dla mnie na wartości xDD

I widzisz? Twoje ukochane zboczuchy razem z naczelnym zboczuchem lol XD niszczą Ci marzenia! XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszczeniak pitbull noclegi na Sunrise Festival Kołobrzeg materace koło