Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#16 2011-11-20 01:25:25

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Reklama forum

Zrobię to, ale jutro, bo dzisiaj to ja już nie mam do tego siły XD
I no... trzeba mieć najpierw jakieś zbiory odklndjkjdgllkjglkg .-.

Offline

 

#17 2011-11-20 03:16:57

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Reklama forum

Dobry pomysł. galerie puste, a CB aż zbyt aktywny XD
Dzisiaj (jakoś koło 15? XD) zabiorę się za udostępnieniem kilku(set) obrazków z mojej skromnej kolekcji xD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#18 2011-11-20 13:11:04

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Reklama forum

Najlepsze jest to, że chatbox nie wyświetla się niezalogowanym, a jak widzą że ostatni post był tydzień czy miesiąc temu to raczej ich nie zachęca do rejestracji, mnie by nie zachęciło przynajmniej. Poza tym, uzupełnianie galerii ma taki plus, że potem obrazki wyświetlają się w grafice google i łatwiej do nas trafić ^^


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#19 2011-11-20 16:00:54

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Reklama forum

Właśnie.. grafika google, na to bym nie wpadła. Wyprzedzasz nas wszystkich w mądrości Dream XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#20 2011-12-16 10:30:55

 Ulker

Newfag

10302308
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Reklama forum

"Satoshi Cię wzywa" w moim mniemaniu, póki co, było najbardziej trafione. Fakt, grafika nieco kuleje jak i jakość zdjęcia także (chodzi mi o rozdzielczość). Generalnie reklama forum, stron nie zawsze polega na chwytliwym tekście w obrazku czy bannerze czy jak to tam jeszcze nazwiemy. Najbardziej widoczny musi być adres strony. Specem graficznym nie jestem, ale w swoim zyciu coś już tam się opanowało (PhotShopa, Corela nie trawię po dziś dzień), poza tym zna się ludziów od grafiki wektorowej.
Osobiście jestem wypłukana z pomysłów, dlatego sama od siebie chwytliwego hasła nie dam, ale przedstawię sprawę tak: mnie i moją koleżankę z pracy (która za plecami zdążyła mi się wypowiedzieć) przekonałoby hasło "Satoshi Cię wzywa" lub (w nie mniejszym stopniu) "Dołącz do nas" nekozawy (mimo, że obrazek mało zachęcający xD). To co proste jest jednak najlepsze.
Co do chaatboxa, o którym wspomniała Dream, to jest wręcz problem.

Odnoszę wrażenie, że wypowiedziałam się za późno.

Offline

 

#21 2011-12-16 21:50:02

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Reklama forum

Nie każdy zna się na grafice, ale każdy może spróbować swoich sił w reklamie forum. Jeżeli reklamy Was przekonały, to znaczy że zdały egzamin. Jeżeli sama masz pomysł, to przedstaw go, cenimy każdą wyobraźnię. A Dream jeszcze nie zamknęła tematu, czyli wciąż jest aktualny :3


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoparka Złotów www.noclegi-krakow.org.pl Serwis laptopów warszawa