Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2011-12-27 13:13:35

 sachiko

Wtajemniczony

34005001
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 13
Punktów :   

Sachi się wita~.

Od jakiegoś czasu obserwuję to forum, myślę, że kilka znaczących rzeczy z pewnością się z niego dowiedziałam o Giru, bo choć teoretycznie słucham ich od 2009 roku to raczej skupiałam sie na samej muzyce tudzież teledyskach i w efekcie efektów to niezbyt wiele o nich wiem a chciałabym. Cóż więcej o mnie, czy kogoś faworyzuję? Jasne, moim fetyszem są perkusiści i oczywiscie perkusja, czyli pewnie po jakimś czasie zobaczycie, że będę wychwalała (czasami zdarza mi się przesadzić) Ryo. Nie myślcie sobie, że od razu skreślam całą resztę zespołu! Cały zespół tworzy zgraną całość, która jeśli zabrakłoby kogokolwiek, albo jego miejsce zastąpiłaby inna osoba nie byłby tym samym, straciłby to coś.
To może jakoś inaczej przedstawię się? Mówcie mi Sachi, pochodzę z dość małego miasta kilkadziesiąt kilometrów od Szczecina, często można mnie spotkać na szczecińskich konwentach w sali "j-music" o ile owa istnieje, raz na rok pojawię się w innym mieście ale to już zazwyczaj na koncercie, który mi się marzy. Ostatnio przemierzyłam po to całą Polskę i jestem z siebie dumna, że wytrwałam tą ciężką i męczącą podróż!

Ostatnio edytowany przez sachiko (2011-12-27 13:36:16)

Offline

 

#2 2011-12-27 13:39:08

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Sachi się wita~.

Witam, witam, miło mi, że ktoś nie dość, że z moich regionów, to docenia(kocha, uwielbia) Ryo. <3
Skoro można Cię spotkać na Szczecińskich konwentach, to tak się zastanawiam, że może gdzieśmy się już widzieli.
Nie będę pisać dużo, zadam Ci jeszcze na początek kilka standardowych pytań:
Czego oprócz Giru słuchasz jeśli chodzi o artystów tych azjatyckich, ale nie tylko? Na jakich konwentach w Szczecinie byłaś? No i wreszcie, co sądzisz o yaoi, bo na forum toczy się normalnie 'walka' o to? ~
Ano i ile masz lat, jeśli mogę spytać? 
No i pisz dużo (chociaż nad tym to wszyscy musimy popracować), zostań z nami długo i rozmawiaj z nami (jak ktoś jest oczywiście) na naszym przyjaznym chatboxsie.

Offline

 

#3 2011-12-27 13:48:38

 sachiko

Wtajemniczony

34005001
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sachi się wita~.

Sądzę, ze pewnie nie raz się minęłyśmy, bo byłam zaczynając od niedorobionego dzieciaczka na Koneconie 3, następnie zawitałam na (to Stargard ale co tam) Samurai no Hi, kolejno Grosikon, Półtoragrosikon i jakieś dwie godziny na dwugrosikonie. XD Oprócz Giru słucham mnóstwo zespołów ale chyba najbardziej Dir En Grey, Kagerou, 9GBO, MSI, SOAD od czasu do czasu uwielbiam posłuchać Lm.C, mam do nich ogromny sentyment tak samo jak do Myv'a tudzież Sads'ów. Co sądzę o yaoi? Właściwie nic, oczywiście lubię od czasu do czasu jakieś obejrzeć czy przeczytać ale już nie szaleję na tym punkcie. Przeszło mi. Co do wieku, to jeszcze ze mnie dzieciak, ledwo 15 lat mam! Co będę się ukrywać, więcej życia przede mną.
Jasne, że będę udzielać się. Swoją drogą, jeżeli będziesz na shi bishoku to możemy spotkać się.

Offline

 

#4 2011-12-27 14:03:23

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Sachi się wita~.

Na Kone3 poznałem tyle ludzi, że nie wiem właściwie kogo xD
Na Samuraiu nie byłem, bo kasę na koncert odkładałem, a później byłem tylko na Grosi. Swoją drogą, byłaś może na panelu o Giru na grosikonie?
Wielki plus za Kagerou na wstępie ~ Mogę spytać, dlaczego masz ogromny sentyment do Lm.C i reszty? (tak, nie chce mi się przewijać na górę, żeby zobaczyć, co napisałaś. A z moją pamięcią cienko.)
Pewnie będę, ale ręki sobie za to uciąć nie dam.
A i jeszcze jedno pytanie. Skąd wiesz, o forum?

Offline

 

#5 2011-12-27 14:27:46

 sachiko

Wtajemniczony

34005001
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sachi się wita~.

Tak, tak byłam na panelu. Wyglądałam za przeproszeniem jak wyruchane uke.  Po prostu to były moje pierwsze zespoły, które poznałam mając zaledwie hmm... 10/11 lat, brzmi absurdalnie ale wtedy je poznałam.  Dzięki między innymi tym zespołom odkryłam wiele innych jak np Kagerou, czy Diru. Generalnie jestem przywiązana do ich twórczości. Chyba przez lasta jakoś wpadłam ale nie pamiętam.

Offline

 

#6 2011-12-27 14:51:28

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Sachi się wita~.

Wybaczcie że przerwę ten wasz dialog xD
SOAD  <3 <3 LM.C <3  Mogę znać datę twoich urodzin abym wiedziała kiedy składać Ci życzenia.
A jakieś polskie zespoły?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#7 2011-12-27 14:55:55

 sachiko

Wtajemniczony

34005001
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sachi się wita~.

kaki, urodziny dopiero w przyszłym roku! XD Kiedys może to info tutaj pojawi się... jeżeli chodzi o polskie zespoły to Kult od czasu do czasu i Chylińska sprzed dobrych kilku lat.

Offline

 

#8 2011-12-27 16:04:31

 nekozawa

Oddany fan

Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 65
Punktów :   

Re: Sachi się wita~.

witam na forum~ : )

Offline

 

#9 2011-12-27 17:46:40

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Sachi się wita~.

-_- wiem że dopiero w 2012 roku. Kult <3


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#10 2011-12-27 18:00:23

 sachiko

Wtajemniczony

34005001
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sachi się wita~.

Palnęłam głupotę xD! Podpowiem, że prawie w połowie roku.

Offline

 

#11 2011-12-27 23:46:06

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Sachi się wita~.

Witaj.
Już Cię kocham za SOAD! Ostatnio próbuję grać na Guitar Hero B.Y.O.B na medium ale kiepsko mi idzie xD
Fetysz na perkusistów! Cieszę się, że nie jestem jedyną fetyszystką na ziemi [z wyjątkiem tego, że ja mam fetysz na basistów]! xD
I zapraszam na Chat-box bo tam zwykle dużo się dzieje, tylko ostatnio coś cicho.


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#12 2011-12-28 22:15:01

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Sachi się wita~.

Nie chcę sobie schlebiać, ale jak miałam normalny dostęp do sieci było tu głośniej... No, przynajmniej w chatboxie xD witaj na forum, baw się dobrze, korzystaj z wiedzy (xD) i pomagaj uzupełniać działy i niech moc Giru będzie z Tobą xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plakwarium dla początkujących busy Passau system zarządzania dokumentami