Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2012-05-31 20:23:04

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Jak żyjemy

Bo w sumie na chatboxie się wiadomości usuwają, można przegapić czy coś. A ja jestem ciekawa jak tam u was, tak ogólnie. Jak wam się ostatnio żyje?


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#2 2012-05-31 21:37:36

 Mania

Oddany fan

19730575
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 86
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

Wakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacje za miesiąc ! \(^o^)/ 
A nawet nie - jeszcze jakieś 2 tygodnie (do wystawienia ocen). XD
A tak ogólnie to jakoś jakoś nawet spoko. ^-^ Teoretycznie to nie potrafię się w tym momencie określić. LOL. Można powiedzieć, że mam za dużo energii ostatnio i nie mam jak się "wyładować".
A jak u Was i u Ciebie, Dream ? ;3


The night is young, and so are we
We can do EVERYTHING !

Offline

 

#3 2012-05-31 21:42:39

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

U mnie kiepsko, znaczy nie aż tak źle, ale mogłoby być lepiej. Samopoczucie mam beznadziejne bo ostro zawaliłam szkołę mało zdając sobie sprawę z ocen które posiadam. Przez nie rodzice nie puścili mnie na LM.C :( I to w sumie największe z moich zmartwień, a tak to nie mam na co narzekać. Tylko te oceny...chcę zdać, tylko na to teraz liczę :)

Łoo 0.o Jak to teraz czytam to brzmi jak jakiś list przyszłego samobójcy czy coś xD

Ostatnio edytowany przez Zeuko (2012-05-31 21:44:19)

Offline

 

#4 2012-05-31 22:04:29

 majou

Wtajemniczony

320381
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

ummm.. może nie będę wspominać, że mam już wakacje? *chowa się*
ogólnie nie mogę doczekać się soboty (DiscoMunication vol. 3) i aktywnie rozpieszczam mojego lenia :3



Mania napisał:

Można powiedzieć, że mam za dużo energii ostatnio i nie mam jak się "wyładować".

w takich sytuacjach stosuję technikę 'kto kogo bardziej zmęczy' podczas biegania z moim psiakiem xD szkoda że zawsze to ja przegrywam -.-

Offline

 

#5 2012-05-31 22:33:38

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Jak żyjemy

Och, Majou, zazdroszczę Ci. Jak Ci poszły matury, z czego pisałaś? Wiesz już co będziesz studiować? Haha, wypytuję jakbym książkę pisała, ale po prostu ja będę przez to przechodzić za rok i wypytuję kogo się da, bo po prostu nie mam pojęcia, co mam ze sobą zrobić .__.

Ja tam sobie żyję tak jakoś z dnia na dzień, też mam harówę ze szkołą, bo w pierwszym semestrze strasznie sobie wszystko zwaliłam, na szczęście na początku drugiego zdarzył się mały cud, Dream poznała kogoś kto ją odmienił, trochę się ogarnęłam i tak oto teraz staram się nadrabiać wszystko, żeby to moje świadectwo wyglądało w miarę przyzwoicie ^^ Co prawda dzisiaj się odrobinę załamałam, bo zdarzył mi się niefart z chemią, na ważnym zaliczeniu dostałam nie ten przykład, jaki bym sobie życzyła no i tam, ten... zobaczymy, może chemica da się wybłagać ;_;

Chcę wakacje, ale w sumie to chyba rozejrzę się za jakąś pracą, bo moje wakacje zwykle mijają mi na siedzeniu na tyłku, tak to poznałabym nowych ludzi i wypełniłabym portfel.


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#6 2012-05-31 22:53:23

 Mania

Oddany fan

19730575
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 86
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

majou napisał:

w takich sytuacjach stosuję technikę 'kto kogo bardziej zmęczy' podczas biegania z moim psiakiem xD

a-ale ja nie mam psa... o___o mój brat ma rybkę, ale jakbym zaczęła z nią biegać pod blokiem to ludzie wzięli mnie za jeszcze większą idiotkę. XD


The night is young, and so are we
We can do EVERYTHING !

Offline

 

#7 2012-06-02 15:40:27

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Jak żyjemy

Eeee... miałam zagrożenie z ruska, ale wyszłam na dostateczny XDD
Jestem z siebie dumna.

Przeczytałam wywiad z Masashim z Versailles i mam tak dobry humor, że ciężko mnie zdenerwować <3
Wkurzyło mnie tylko, że ich singiel przesunięto na 4 lipca...

No i zaraz wychodzę na przebieraną 18stkę do koleżanki... będę Lestatem z Wywiadu z Wampirem <3


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#8 2012-06-02 19:29:08

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Jak żyjemy

Orsena napisał:

No i zaraz wychodzę na przebieraną 18stkę do koleżanki... będę Lestatem z Wywiadu z Wampirem <3

Fajnie, że impreza, że przebierana i że wampir Lestat (nie przeczytałam tej książki do końca, ale przynajmniej w tej części, którą zdołałam, chyba mi się ten wampir podobał xD). Tylko słowo 18stka mi tu nie pasuje, przez swoją własną mam uraz do 18stek >.< Dobrze że ma się ją tylko raz w życiu xD

Ja jestem z siebie bardzo NIE dumna, tak jak mówiłam, zawaliłam chemię, do tego na dniach odbędzie się ratunkowy sprawdzian z matmy z funkcji kwadratowej, której nie pojmuję w żadnym stopniu.  I ogólnie dzisiaj mam ochotę się zakopać.


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#9 2012-07-30 00:51:12

 Mania

Oddany fan

19730575
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 86
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

To może da się jeszcze ożywić ten wątek... ? Bo tak troszeczkę ucichł. XD

Jak wam wakacje mijają ? Już prawie połowa mięła - niestety. -.-''


The night is young, and so are we
We can do EVERYTHING !

Offline

 

#10 2012-07-30 12:01:00

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Jak żyjemy

Ej właśnie!
Mnie wakacje mijają że tak powiem aktywnie - zaczęłam biegać, co jakiś czas pojeżdżę na rowerze, a wczoraj spędziłam całe popołudnie na otwartym basenie, pluskając się jak foka i od czasu do czasu wylegując na brzegu, coś wspaniałego <3 Troszkę się opaliłam :) Tak to się spotkam czasem ze znajomymi, jestem nawracana na kpop (XD) i robię za gospodynię domową, do czego już w sumie przywykłam. A w najbliższym czasie idę do fryzjera i się dygam, że mi za krótko obetną włosy i będę wyglądać jak debil >.<
A wyyy? :>


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#11 2012-07-31 14:07:26

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Jak żyjemy

Jak wakacje... cóż, ten miesiąc minął mi zdecydowanie za szybko i za dużo się działo. Nie umiem powiedzieć, czy był pozytywny, czy negatywny, bo działy się rzeczy i takie i takie. Co robię? Cóż... generalnie nic nadzwyczajnego. Był Poznań, była wizyta u babci i siedzę w mojej małej wiosce. Generalnie to spotykam się ze znajomymi czasami, czasami siedzę po prostu w domu, czasami wychodzę sama, zależy od dnia. ~
Z kolei sierpień zapowiada mi się ciekawie, zobaczymy, co z tego wszystkiego będzie.

Offline

 

#12 2012-08-01 17:12:25

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Jak żyjemy

Ja umieram, nie radzę sobie z moim humorem i ciągle chodzę niewyspana i nie mam pojęcia czemu, bo śpię tyle co zawsze... może po prostu pogoda mnie wykańcza. Mój dzień ogranicza się do odpisywania na listy i drukowania tekstów piosenek z którymi wyję potem do księżyca XD Nie mam ochoty wychodzić z domu i nawet wakacje zaczęły mnie już denerwować... Może jak pojadę do babci to trochę odpocznę.


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#13 2012-08-01 17:49:20

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Jak żyjemy

Ja bardzo nie chcę, żeby wakacje się skończyły, nie dlatego, że jakoś wybitnie dobrze się bawię, bo tak nie jest, ale po prostu świadomość tego, że w przyszłym roku szkolnym czeka mnie matura skutecznie zniechęca do powrotu do szkoły.
Mam nadzieję, że Tobie Chii wypalą te plany, a Orsen że Ci przejdzie. Czasem zmiana otoczenia dobrze robi na takie jakieś doły czy jak by to nazwać.
Wycie do księżyca rządzi xD"
A ja się dzisiaj okropnie spiekłam na basenie, mimo że wcale o to nie prosiłam </3 Chciałam tylko trochę opalić nogi, a teraz boli mnie całe ciało :<


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#14 2012-10-22 21:42:20

 Tova

Satoshi's wife

Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 285
Punktów :   
WWW

Re: Jak żyjemy

A ja od czwartku idę na kurs grafika komputerowego. Yatta! Musiałam się pochwalić xD


http://25.media.tumblr.com/c9daf2544ab0321db3331a95d9d0c5f0/tumblr_mkizruQmsK1qjvulro1_500.gif
ALARM, RADIO ALARM TRĄBI, KAŻĄ SMAROWAĆ SIĘ MAŚCIĄ NA ZOMBIE!

Offline

 

#15 2012-10-22 21:48:17

 SuguroNippon

Gugla

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 369
Punktów :   

Re: Jak żyjemy

Ja dziś miałam  iśc z przyjaciółką  na stare miasto po struny*do jedynego w sumie sklepu muzycznego w Toruniu * do Joey'a*mojej gitary *  a wróciłyśmy z dwoma plecakami "Kostka " i hortexowym sokiem z  Kaktusa . Przy okazji zobaczyc jak się miewa dach kościoła , który się palił XD *Aż liczyłam że tu mi Girusze wyskoczą , no niestety zawiodłam się*


A way to relieve stress: Hit a bunny
…What?

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Holandia www.transport-zwlok.com.pl wczasy w Kopalinie