Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#16 2012-01-23 11:58:03

Vespergold

Newfag

729550
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Jej, przepraszam, że dopiero teraz, ale chciałam poskromić swojej wewnętrzne drewno, żeby przyzwoicie zatańczyć na flashmobie... ^^"

Z silną psychiką nie ma problemu, no i zapanować nad sobą też potrafię, więc może mi się uda ^^

Dziękuję! <3 Aaach, to wszystko dlatego, że mam śliczne kredki xDDD
Generalnie na chirurgii 'żywych ludzi' nie, bo trzęsą mi się ręce, poza tym to za duża odpowiedzialność, bo w tych trzęsących się rękach mam życie ludzkie, ale jeżeli chodzi o chirurgię 'martwych ludzi' to tak i to wcale nie dla tego, że im wszystko jedno, tylko po prostu nie muszę podejmować szybko decyzji i mam stosunkowo więcej czasu na wszystkie czynności, więc mogę zadbać o precyzję.

Z Versailles zdecydowanie Teru! Mroczne dziecko metalu xDDD

Coraz mniej ficków HP czytam i ficków ogólnie, ale czasem przeczytam jeszcze raz rzeczy, które są na górze mojej listy naj, żeby nie zapomnieć kompletnie o czym były xD

Yuri... nigdy nie oglądałam, bo dla mnie za słodkie, ale chyba czytałam jakieś ficki i one BYŁY DOBRE :D ale w sumie jakoś niespecjalnie przepadam.

Offline

 

#17 2012-01-23 13:21:43

Kaoru

Przeciętny fan

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: Czeeeeść! >w<

Cześć, Ves :D Miłego bytowania i pisania na forum


(no my w sumie też się już znamy >D)

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWarta samochód zastępczy tanie przyczepy samochodowe Calominal