Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#1 2012-05-30 19:39:24

 majou

Wtajemniczony

320381
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 10
Punktów :   

Konnichiwa!

Konnichiwa! Majou ma zaszczyt się zameldować ^^

Etto no to troszkę od siebie o sobie... umm... Girugamesh był/ jest pierwszym japońskim zespołem od którego zaczęłam swoją przygodę z jrockiem/ jmetalem w zamierzchłych czasach czyli jakieś 5 lat temu... Na to forum zawędrowałam po wielu bitwach z moją osobowością, po prostu boję się zawierać nowe znajomości, wiem, żałosne -.- (napiszę że tak samo jest z używaniem fb)
ponadto słucham versailles, D, Leon, Lycaon, l'eprica, megaromania, phantasmagoria oraz Lin/Rin -the end of corruption world-
i poszczególne utwory które wpadną mi w ucho ^^
um... zafascynowana japońskim językiem niedawno zaczęłam się go uczyć, baaardzo niedawno. Obecnie czyli po napisaniu matur, lenie się i skupiam na moim małym hobby, czyli szyciu ^^
Mam cichą nadzieję że będzie nam się dobrze wspólnie egzystowało na tym forumowym (ziemskim) padole~

Offline

 

#2 2012-05-30 19:50:08

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Konnichiwa!

Witaj! :D Cieszę się, że wygrałaś bitwy z samą sobą, bo tutaj nowi ludzie są bardzo mile widziani. Do tego z takim stażem znajomości Girugamesh to już w ogóle. Mam nadzieję, że wkrótce zwojujesz forum, dodasz coś od siebie, no i oczywiście nie będziesz się bać, bo tu naprawdę nie ma kogo :3
Co do zawierania znajomości, spoko, nie jesteś jedyna ;) Ale trzeba się przełamywać, tym bardziej się cieszę, że się tu zjawiasz. Można kilka pytań zadać? Ciekawi mnie, skąd jesteś, który z chłopaków jest Twoim ulubionym i (wkrótce zauważysz pewnie, że bez tego pytania obyć się nie mogłam) co myślisz o pairingach w Girugamesh, szczególnie Shuu/Satoshi? XD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#3 2012-05-31 20:38:47

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Konnichiwa!

D *.* świetnie że ich słuchasz^^

po prostu boję się zawierać nowe znajomości, wiem, żałosne -.-

Jak dla mnie to nie jest żałosne. Łączę się z tobą w bólu majou ;)
Nawiązując do pytania Dream o pairing Shuu/Satoshi...lubisz/czytasz/piszesz yaoi/yuri?

Mam cichą nadzieję że będzie nam się dobrze wspólnie egzystowało na tym forumowym (ziemskim) padole~

No to zapraszamy do wspólnego harmonijnego egzystowania!!!
Aha i co myślisz o K-Popie?
Jakies mangi, anime czy dramy?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#4 2012-05-31 21:48:58

 majou

Wtajemniczony

320381
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Konnichiwa!

Dream - nie wiem czy zawojuję ale mogę zapewnić że wszelakiej pomocy udzielę jeśli ktoś będzie takowej potrzebował ^^ dzięki za ciepłe przywitanie ^^
1. pochodzę z Krakowa ^^ (jakby w dalekiej przyszłości Giru przyjechał do Polski i przez przypadek miał koncert akurat u mnie w mieście - mogę kogoś przenocować ^^)
2. Wiem, że to dziwnie zabrzmi... Ale po tylu latach wszystkich kocham tak samo i tak samo cenię za muzykę którą tworzą... (zdradzę w sekrecie, że na poczatku miałam totalną fazę na Shuu... nadal uwielbiam jego partie basowe *.*)
3. umm... ciężkie pytanie... naprawdę! Akceptuję KAŻDY pairing... nawet jak uważam go za absurdalny to i tak wracam i czytam z czystej ciekawości ^^ Shuu/Satoshi? cóż mogę powiedzieć... strasznie do siebie pasują *.* (wybaczcie jeśli kogoś uraziłam)

Kaki - dzięki ;) skorzystam z zaproszenia :)
1. Kiedyś coś tam pisałam z yaoi... ale to raczej była forma zabawy/eksperymentu... Osobiście uważam iż talentu pisarskiego nie posiadam ^^'''
2. Kpop... hym... nie jestem jakaś szczególną fanką, ale pare zespołów znam i słucham jak zaczynam świrować :3 głównie słucham cięższych brzmień ^^ ale nie gardzę innymi gatunkami/krajami pochodzenia :)
3. Oczywiście! Hellsing, Balsamista, Death Note, Umineko no naku kokoro ni, madoka i wiele, wiele innych ^^ w fandomie już troszkę siedzę więc sporo by się tego uzbierało :3 a co do dram... w chwili obecnej mam ambitne plany uczenia się na nich języka ^^''' jestem 'zielona' w tym temacie, więc za wszelakie rady od jakiej klasyki zacząć będą mile widziane :D

Offline

 

#5 2012-05-31 22:12:08

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Konnichiwa!

W sprawie dram ja ci niestety nie pomogę ;( A jakie zspoły z K-pop'u? Co myślisz o yuri?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#6 2012-05-31 22:25:32

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Konnichiwa!

Majou napisał:

(zdradzę w sekrecie, że na poczatku miałam totalną fazę na Shuu... nadal uwielbiam jego partie basowe *.*)

Ohoho, już Cię lubię XD

Majou napisał:

Shuu/Satoshi? cóż mogę powiedzieć... strasznie do siebie pasują *.*

Już Cię lubię bardziej :D

Jakbyś tak przypadkiem coś dla zabicia nudy czy coś skrobnęła jakiegoś giruficka, to wiesz, tutaj jest taki specjalny dział, który chętnie tę pracę przywita, nieważne na jakim poziomie by nie była c:

Btw. jakbyś miała jakieś znajomości z innymi fanami Giru, to zapraszamy, bo nas tu mało i czasami zdarza się przygasać D: Ale mam nadzieję, że dzięi nowemu członkowi w załodze coś ruszy :)


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#7 2012-06-01 16:45:50

 Zeuko

Hardcore fan

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 140
Punktów :   

Re: Konnichiwa!

Ohayou ^^
YAY :D Kraków moje miasto xD A z której części miasta jesteś? Bo można by się kiedyś spotkać ;)
Mam nadzieję że wniesiesz trochę życia na forum bo ostatnio jednak było dosyć cicho...cóż...nie mam chyba żadnych pytań bo reszta już o zapytała :P

Offline

 

#8 2012-06-02 09:32:47

 majou

Wtajemniczony

320381
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Konnichiwa!

Kaki napisał:

W sprawie dram ja ci niestety nie pomogę ;( A jakie zspoły z K-pop'u? Co myślisz o yuri?

umm... tak prawdę mówiąc... to słabo się na tym znam... ale, ale! *szuka folderu... szuka, szuka, szuuuka* Ha! Znalazłam xD
szlachetne miejsce zajmuje BigBang reszta... Super Junior, ShiNEE i... mnóstwo innych... wymieniać dalej?
Yuri? umm... Prawdę mówiąc nie czytam/pisze nałogowo, jeśli jakiś ciekawy tytuł wpadnie w łapki to... nom... nie ma mnie wtedy dla nikogo ^^'''


Dream napisał:

Btw. jakbyś miała jakieś znajomości z innymi fanami Giru, to zapraszamy, bo nas tu mało i czasami zdarza się przygasać D: Ale mam nadzieję, że dzięi nowemu członkowi w załodze coś ruszy :)

Właśnie dlatego tutaj zawitałam ^^''' ogólnie moi znajomi mają 'standardowe' zainteresowania muzyczne >.> niestety jestem sama na polu bitwy, lecz nie zmienia to faktu iż popytam, poszukam... a nóż widelec ktoś się trafi? :D


Zeuko napisał:

Ohayou ^^
YAY :D Kraków moje miasto xD A z której części miasta jesteś? Bo można by się kiedyś spotkać ;)
Mam nadzieję że wniesiesz trochę życia na forum bo ostatnio jednak było dosyć cicho...cóż...nie mam chyba żadnych pytań bo reszta już o zapytała :P

Mieszkam pod Krakowem w stronę Wieliczki ^^ jednak dojazd zajmuje mi jakieś 20-30 minut na dworzec główny więc nie dramatyzuję zbytnio :3
Btw, kiedyś przeglądałam posty, i coś napisałaś o Ani-sensei... chodzisz może do SUNSTAR'a? ^^

Offline

 

#9 2012-06-02 12:27:45

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Konnichiwa!

szlachetne miejsce zajmuje BigBang reszta... Super Junior, ShiNEE i... mnóstwo innych... wymieniać dalej?

Tak jak mozesz... xD
A hentai?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 

#10 2012-06-02 15:37:13

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Konnichiwa!

Witaj. Cieszę się, że wreszcie zarejestrowała się nowa osoba!
Masz u mnie plusa za Versailles i D <3
Słuchasz czegoś z nie-azjatyckich zespołów?


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWarta samochód zastępczy tanie przyczepy samochodowe Calominal