Ogłoszenie

Zapraszamy do REJESTRACJI i pisania na forum oraz w chatboxie, do których pełny dostęp mają tylko ZALOGOWANI użytkownicy~

Girugamesh Street Team na facebooku:
    


#16 2011-09-09 21:53:40

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Oj bo jrockowcy są dziewczęcy, nie nasza wina xD Pewnie nie mieliby tylu fanów, jakby wyglądali jak nasi europejscy faceci. Albo jeszcze gorzej, jak nasi europejscy faceci w ich dziewczęcych strojach o_O

lol, wtedy sztuką byłoby być głupim i świat stanąłby na głowie xd


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#17 2011-11-12 01:24:03

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Ej, dziewczyny, ożywiam wątek, bo w trakcie nocnej rozmowy z Chii uznałam, że chciałabym usłyszeć o różnych śmiesznych sytuacjach, jakie działy się u was w szkołach xD Żeby zacząć, to na przykład ja w gimnazjum na niemieckim podpalałam firanki. To znaczy, najpierw paliliśmy kadzidło, ale firankę paliło się śmieszniej. Opowiedzcie mi o czymś xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#18 2011-11-12 11:19:13

Orsena

ST l 昌史 addict

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 511

Re: Szkoła :D

U nas na ruskim:

Kolega trzyma pióro przy uchu.
P: Co Ty tam trzymasz?
K: Pióro.
P: Aaaa to jest tak sprytnie trzymane pióro, bo ja myślałam że jakaś zmyślna słuchaczka.

Opis pokoju:
P: Ja nie jestem jakimś Sherlockiem Holmesem nie będę was odwiedzać i patrzeć co gdzie stoi.

Koleżanka czyta że Jura pokazał komuś tam mieszkanie i nie umie przeczytać słowa mieszkanie.
P:Już chyba lepiej, żeby mu majtki pokazał. Czytacie tak, że mózg się lansuje, jak ktoś mnie podnosi na duchu to zaraz sama się opuszczam.

A co do sytuacji w szkole, mam tak nienormalnych znajomych że nie pamiętam wszystkiego XD


'Sanity calms, but madness is more interesting.'

Offline

 

#19 2011-11-12 13:06:57

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Co do moich przeżyć w szkole to jeszcze bardzo ciekawa była pierwsza lekcja angielskiego w drugiej klasie gimnazjum, gdzie stoimy pod klasą, przychodzi dyrektorka i mówi, że pan gdzieś tam  na nas czeka. Wbijam do klasy i...  'WTF?! Piotrek co ty tu robisz?' xD
A rozszerzając, to Piotrek to najlepszy kumpel mojego brata i ktoś z kim właściwie znam się od urodzenia xD I miał mnie uczyć angielskiego ~

Jeszcze ciekawsze było, jak pan od historii zabrał mi yaoi, które pisałam na lekcji, przeczytał je, powiedział, że fajne i że mam mu przynieść jak skończę xD


Ano i  jeszcze pożar na chemii!

Offline

 

#20 2011-11-12 14:28:50

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Boże, z tym yaoi musiało być genialne xD Przyniosłaś, bo w sumie nie zapytałam o to wczoraj? XD

Ja mam talent to tego, że nauczyciele mi zabierają różne kartki. W tym roku miałyśmy z koleżanką fazę i wypisywałyśmy, co w przyszłości może robić każdy z naszej klasy, nie miałyśmy na celu być wredne, tylko nas to bawiło, np jednej wywróżyłyśmy, że będzie siedziała w rogu ekranu na tvp i pokazywała wiadomości na migi, koledze że będzie prowadził pimp my ride a innemu, który jest raperem, że będzie nagrywał sobie teledyski telefonem komórkowym i wrzucał do sieci. To było tępe. Jedną dziewczynę nazwałyśmy Misiak 2 (Misiak to nazwisko mojej wychowawczyni). No i oczywiście kartka została nam zabrana... Ciekawe jaką babka miała minę jak to wszystko czytała xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#21 2011-11-12 14:40:47

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Nie przyniosłam, bo ostatecznie tego nie skończyłam. xD


Ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha... xDD 
Moim zdaniem pewnie miała niezły ubaw. U nas jak nauczycielka od matmy kartkę dziewczynie o której Ci wczoraj opowiadałam i jej przyjaciółce, to była sensacja w pokoju nauczycielskim XD

Offline

 

#22 2011-11-12 16:56:19

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Ja po lekcji poszłam do niej przeprosić i zapytać, czy mi to odda XD Ale powiedziała, że nie, że zachowuje takie rzeczy na zjazdy absolwentów... XD Tam jeszcze była wzmianka o jednym gościu, ma na imię Janek i jest dziwny. Miał akurat słuchawki na szyi, więc uznałyśmy, że będzie DJ-em Yankiem XD Straszna z tego była faza, potem patrzyłyśmy kto jeszcze się nadaje na DJ-a i padło na takiego Filipa, bo on zawsze się podpisuje Feelyp (wtf) i byłby DJ Feelyp. Potem dopisałyśmy DJ Feelyp Debil a na koniec on zobaczył tę kartkę i powiedział, że zawsze chciał być nazwany didżejem debilem XD Przy swoich znajomych pewnie strasznie nas zjechał, ale wtedy się śmiał.


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#23 2011-11-13 14:51:30

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Ahahahahahhaahhahahahahaha, ale tego nie słyszałyście (jak Was zjechał) więc się nie liczy. Poza tym, jak chciał być didżejem to co tam? XD

Cóż, przypomniała mi się jeszcze jedna dość nietypowa sytuacja, a mianowicie na technologi gastronomicznej chodziliśmy raz po kostki w wodzie xD

Offline

 

#24 2011-11-14 00:02:30

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Ale jak to? xD Powódź w szkole czy lekcje w terenie? XD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#25 2011-11-14 00:52:06

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Bo my na technologii to zawsze najpierw gotujemy, a później sprzątamy. No i zazwyczaj to normalnie podłogę się myję, ale pani wymyśliła, że chce spod szafek bród usunąć i zaczęła po prostu wiadrami lać wodę na podłogę, a ludziom na dole z sufitu ciekło XD

Offline

 

#26 2011-11-14 16:21:55

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Lol tej pani by się przydała technologia sprzątania xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#27 2011-11-14 17:14:16

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Ostatnio kazała mi myć ściany XD

Offline

 

#28 2011-11-17 18:08:46

 Dream

admin | gupi zboczuch | 愁 addict

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1400
WWW

Re: Szkoła :D

Wiesz co się stało? XD Dzisiaj po lekcji babka kazała mi i koleżance zostać i gadała z nami o tej kartce XD Minął ponad miesiąc a ona postanowiła z nami pogadać dzisiaj, bo na godzinie wychowawczej zaczęliśmy grupą grać w karty i się zbulwersowała xD Mówiła nam że jakby to wyszło poza nią, to mogłybyśmy mieć sprawę w sądzie jakbyśmy skończyły 18 lat i że się zdziwiła że my tak myślimy o klasie, lololol. I powiedziała że zmartwiło ją, że napisałyśmy przy jednej z dziewczyn burdelmama xDD W ogóle przeczytała nam to wszystko i nie wiedziałyśmy czy się śmiać czy bać xD


Q: (Shuu) If you were giving out presents, what would you give and to whom?
A: (Satoshi) You. I'd get you a bouquet of roses.


http://i1123.photobucket.com/albums/l560/pucchans/lold.gif

Offline

 

#29 2011-11-17 19:20:05

 Chii

Hardcore fan

38046280
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 406

Re: Szkoła :D

Że tak powiem... ahahahahahahaahhaahhahahahahahahahahahahahha. nie no ludzie, trzymajcie mnie. xD Nie miała kiedy sobie o tym przypomnieć xDD
Sprawa w sądzie za karteczkę, która pewnie na koniec wylądowałaby w koszu XD

Offline

 

#30 2011-12-06 21:42:46

 Kaki

Hardcore fan

Skąd: Z-ść
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 118

Re: Szkoła :D

Sorry że odmrażam ale.. jak tam maturka moje miłe?


The embrace of God in this loveless world.
                                                                  Rookie<33

Offline

 
 Polskie forum o Mucc   

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plakwarium dla początkujących busy Passau system zarządzania dokumentami